14 grudnia, podczas Liturgii o godz. 13.00 modliliśmy się z udziałem naszego chóru i Warszawskiej Orkiestry Międzypokoleniowej. Usłyszeliśmy fragmenty Adwentowej kantaty Jana Sebastiana Bacha.