14 grudnia, podczas Liturgii o godz. 13.00 modliliśmy się z udziałem naszego chóru i Warszawskiej Orkiestry Międzypokoleniowej. Usłyszeliśmy fragmenty Adwentowej kantaty Jana Sebastiana Bacha.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.