Drugiego listopada na Mszy o godz. 18.30 zabrzmiała „Msza Requiem” Piotra Tomasza Harasimiuka. Wystąpił chór Sonus Innumerabiles, Agnieszka Grala – sopran oraz Warszawska Orkiestra Międzypokoleniowa.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.