Symbolicznie rozpoczęliśmy nowy rok duszpasterski. Odbyła się uroczysta Msza św. z udziałem naszego chóru, a po niej spotkaliśmy się w kaplicy na słodkim poczęstunku.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.