Szczęść Boże drodzy Parafianie!

W minioną niedzielę (7 września), uroczyście przywitaliśmy naszego nowego rezydenta, Księdza Grzegorza Walkiewicza 🥷
Ciesząc się z jego posługi wśród nas polecamy go Waszej pamięci modlitewnej 🙏🏼 Z nadzieją, iż będziemy mogli, dzięki niemu, obficie czerpać z Bożego miłosierdzia, owoców odkupienia Jezusa Chrystusa i darów Ducha Świętego 🥹
On zaś by czuł się wśród nas jak najlepiej i także cieszył sukcesami w pracy duszpasterskiej 😁