W minioną niedzielę (7 września), uroczyście przywitaliśmy naszego nowego rezydenta, Księdza Grzegorza Walkiewicza 🥷 Ciesząc się z jego posługi wśród nas polecamy go Waszej pamięci modlitewnej 🙏🏼 Z nadzieją, iż będziemy mogli, dzięki niemu, obficie czerpać z Bożego miłosierdzia, owoców odkupienia Jezusa Chrystusa i darów Ducha Świętego 🥹 On zaś by czuł się wśród nas jak najlepiej i także cieszył sukcesami w pracy duszpasterskiej 😁
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.