OGŁOSZENIA

5 Niedziela Wielkanocna – 18 maja 2025 r.

1. Dziś o godz. 10 dzieci klas IV przeżyją uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Św. Pamiętamy o nich w naszej modlitwie.

2. W czwartek (22 maja) na Mszy św. o godz. 18:30 uczcimy św. Charbela, szczególnego patrona osób chorych. Po Mszy ciąg dalszy modlitw, namaszczenie olejem Świętego, a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Odnowę w Duchu Świętym. Zakończenie modlitwy o godz. 20:30. Intencje o uzdrowienia za wstawiennictwem Świętego z Libanu możemy składać już dziś w zakrystii.

3. W piątek (23 maja) na Mszę św. o godz. 18:30 zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania, a po niej na spotkanie w sali.

4. W sobotę (24 maja) o godz. 9:30 zbiórka ministrantów. Dzień później, w niedzielę, na Mszy św. o godz. 11:30, kandydaci na ministrantów przeżyją obrzęd obłóczyn, czyli uroczystego przyjęcia stroju liturgicznego.

Również w przyszłą sobotę po mszy wieczornej, czyli około godz. 19.20, odbędzie się koncert organowy absolwentów i studentów Studium Muzyki Kościelnej Akademii Katolickiej w Warszawie. Wystąpią wychowankowie Pani Profesor Agnieszki Rybak – Piotrowskiej, między innymi p. Tomasz Batusiewicz, nasz drugi organista. Koncert jest zorganizowany w ramach obchodów sześćdziesięciolecia Instytutu Szkolenia Organistów w Warszawie.

5. W przyszłą niedzielę podczas ogłoszeń zaprezentujemy garść informacji dotyczących postępu prac remontowych w naszej parafii oraz harmonogram czekających nas przedsięwzięć, a zebrana tego dnia taca inwestycyjna wesprze toczące się prace. Z góry dziękujemy za ofiarność. Po każdej Mszy otworzymy drzwi do remontowanej części plebanii, aby chętni mogli zobaczyć powstające pomieszczenia duszpasterskie, w tym przyszłą kancelarię.

6. Jak co tydzień zachęcamy do lektury Tygodnika Idziemy. Wszystkim Parafianom i Gościom naszej Świątyni życzymy błogosławionego Tygodnia.