Dnia 15 maja, Siostry karmelitanki z naszej Parafii świętowały dwusetne urodziny założycielki ich zgromadzenia, bł. Marii Teresy Scrilli. Mszy świętej przewodniczył o. Dariusz Borek, karmelita, dziekan prawa kanonicznego UKSW w Warszawie.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.