Dnia 15 maja, Siostry karmelitanki z naszej Parafii świętowały dwusetne urodziny założycielki ich zgromadzenia, bł. Marii Teresy Scrilli. Mszy świętej przewodniczył o. Dariusz Borek, karmelita, dziekan prawa kanonicznego UKSW w Warszawie.