Niedziela Miłosierdzia Bożego, w tym roku 27 kwietnia, to święto patronalne naszej parafii.

Uroczysta Msza św. odpustowa została odprawiona o godz. 10. Przewodniczył jej dziekan Dekanatu Grochowskiego, ks. Andrzej Kuflikowski. Gościliśmy również poczty sztandarowe zaprzyjaźnionych parafii wchodzących w skład naszego dekanatu. Piękną oprawę muzyczną zapewnił parafialny chór Sonus Innumerabiles wykonując „Spatzen Messe” W.A.Mozarta.

Po Mszy zakończonej uroczystą procesją wokół kościoła mogliśmy spotkać się przy kawie i ciastku.

Nie zabrakło też atrakcji dla dzieci z aktywnym udziałem niestrudzonego ks. Mariusza.