„Gloria” i „Cztery pory roku” Antonio Vivaldiego oraz „Msza wróbla” Wolfganga Amadeusza Mozarta zabrzmiały w przededniu Niedzieli Miłosierdzia Bożego na Saskiej Kępie. Koncert miał charakter modlitewny.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.