Wielkanocna chwała

„Gloria” i „Cztery pory roku” Antonio Vivaldiego oraz „Msza wróbla” Wolfganga Amadeusza Mozarta zabrzmiały w przededniu Niedzieli Miłosierdzia Bożego na Saskiej Kępie. Koncert miał charakter modlitewny.